künye

YAYINCI DOĞAN BURDA DERGİ YAYINCILIK VE PAZARLAMA A.Ş.

İcra Kurulu Başkanı

Mehmet Y. Yılmaz

Yayın Direktörü

İlhan Demiriz

Yayın Yönetmeni (Sorumlu)

Ayşegül Savur Özgen

Görsel Yönetmen

Olga Aykan

Yan Yayınlar ve Dijital Projeler Görsel Yönetmeni

Murat Kars

Editör

Özlem Numanoğlu

Redaksiyon

Nurettin Genç

Sayfa Operatörü

Selim Gökçe

Ankara Temsilcisi

Erdal İpekeşen

Tel: 0312 207 00 71 - 207 00 95

YÖNETİM

Genel Yayın Koordinatörü

Yeşim Denizel

Projeler Direktörü (Tüzel Kişi Temsilcisi)

Ferit Özkaşıkcı

Satış Direktörü

Orhan Taşkın

Finans Direktörü

Didem Kurucu

Üretim Direktörü

Servet Kavasoğlu

Kurumsal İletişim Müdürü

Seren Urun

REKLAM

Reklam Grup Başkanı

Koray Bilici

Grup Başkan Yardımcısı

Neslihan Can

Satış Koordinatörleri

Seda Erdoğan Dal
Suzan Özen
Ebru Elçi

Satış Müdürleri

Ecem Akgün
Altuğ Selçuk

Teknik Müdür

Nusret Kırımlıoğlu

Tel: 0212 336 53 60 (3 hat)

Faks: 0212 336 53 90

REZERVASYON

Tel: 0212 336 53 00 - 57 - 59

Faks: 0212 336 53 92 - 93

Ankara Reklam Bölge Temsilcisi

Sezinur Balıkçıoğlu

0312 207 00 72-73

Hedef Sayfalar

Dilek Ünlü/Bölgeler Reklam Satış Sorumlusu
Tel: 0212 336 53 72
dalan@doganburda.com

ULUSLARASI REKLAM SATIŞ TEMSİLCİLERİMİZ

Almanya

Michael Neuwirth

T. +49 89 9250 3629

michael.neuwirth@burda.com

Julia Mund

T. +49 89 92 50 31 97

julia.mund@burda.com

Avusturya

Christina Bresler

T. +43 1 230 60 30 50

christinabresler@burda.com

Fransa/Lüksemburg

Marion Badolle-Feick

T. +33 1 72 71 25 24

marion.badolle-feick@burda.com

İtalya

Mariolina Siclari

T. +39 02. 91 32 34 66

mariolina.siclari@burda.com

İngiltere/İrlanda

Jeannine Soeldner

T. +44 20 3440 5832

jeannine.soeldner@burda.com

İsviçre

Goran Vukota

T. +41 44 81 02 146

goran.vukota@burda.com

ABD/Kanada/Meksika

Salvatore Zammuto

T. +1 212 884 48 24

salvatore.zammuto@burda.com

YÖNETİM YERİ

Trump Towers Kule 2 Kat: 21-24, 34387 / Şişli - İstanbul Tel : 0212 410 33 10 / Faks : 0212 410 33 11 tempo@doganburda.com

Yayın Türü: Yerel, süreli, aylık üyesidir.